Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia

Nauczyciel prowadzący

klasa

Dzień tygodnia

 

sala

 

 

 

1

Szachy

M. Skórniewska

3a

środa

11.40-12.25

2

 

   

2

Szachy

M. Skórniewska

3b

poniedziałek

11.40-12.25

2

 

   

3

Szachy

S. Kowalska

2a

środa

11.40-12.25

22

 

   

4

Szachy

S. Kowalska

2b

czwartek

11.40-12.25

22

 

   

5

Szachy

S. Kowalska

2c

poniedziałek

11.40-12.25

22

 

   

6

Szachy

K. Dziwińska

1a

wtorek

11.40-12.25

20

 

   

7

Szachy

K. Dziwińska

1b

środa

11.40-12.25

20

 

   

8

Szachy

K. Dziwińska

1c

piątek

11.40-12.25

20

 

   

9

zajęcia przyrodniczo-matematyczno-informatyczne

M. Rokosa

2c

czwartek

11.40-12.25

5

 

   

10

zajęcia przyrodniczo-matematyczno-informatyczne

K. Piotrowska

2a

piątek

11.40-12.25

21

 

   

11

Akademia Siatkówki

J. Kuras

1-3

środa

13.25-14.05

s.gim

 

   

12

SKS

J. Kuras

1-3

wtorek                środa

13.25-14.05  12.30-13.25

s.gim

 

   

13

Piłka siatkowa

J. Kuras

1

poniedziałek

12.30-13.15

s.gim

 

   

14

Piłka siatkowa

J. Kuras

2-3

poniedziałek

13.25-14.05

s.gim

 

   

15

Unihokej

J. Kuras

1-3

wtorek

12.30-13.15

s.gim

 

   

16

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

G. Lisowska

1

wtorek

12.30-13.15

15

 

   

17

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

G. Lisowska

3

poniedziałek

12.30-13.15

15

 

   

18

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

K. Piotrowska

2

czwartek

11.40-12.25

21

 

   

19

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

E. Szurgot

2-3

wtorek

12.25-13.10

7

 

   

20

Zajęcia taneczne - cheerleaders

A. Ziętal

1-3

wtorek                środa

13.30-14.15

s.gim

 

   

21

Koło ortograficzne

B. Ryba

2

środa

11.35-12.15

4

 

   

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny