Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

Pracownicy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni:

Dyrektor szkoły - mgr Andrzej Guła

Zastępca dyrektora - mgr Tomasz Liczberski (budynek przy ul. Sienkiewicza 8)

Zastępca dyrektora - mgr Jolanta Zacharska (budynek przy ul. Sienkiewicza 8)

Grono pedagogiczne:

mgr Andrzej Guła – dyrektor szkoły, 

mgr Jolanta Zacharska – zastępca dyrektor szkoły, matematyka

mgr Tomasz Liczberski - zastępca dyrektora szkoły, wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający                                           

mgr Beata Albrycht - wychowanie fizyczne

mgr Dorota Beim - matematyka

mgr Sandra Wypchlak - pedagog szkolny

mgr Olga Ciekot - biologia

mgr Katarzyna Dziwińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

s. mgr Ewa Ferenc - religia

mgr Maura Jochymczak – kierownik świetlicy, wychowanie fizyczne

mgr Magdalena Kawelczyk - język angielski, doradztwo zawodowe

mgr Dorota Kieszczyńska-Piekarska - język polski, zajęcia komputerowe

mgr Iwona Knaś-Toll - historia

mgr Sylwia Kowalska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

mgr Małgorzata Kukulska - język polski

mgr Krzysztof Kukulski - matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Andrzej Kuzior - wychowanie fizyczne

mgr Justyna Kuras - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Krysik - język angielski, język niemiecki

mgr Małgorzata Krzyszczyk - język angielski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający

mgr Marcin Krzyszczyk - język angielski, nauczyciel wspomagający  

mgr Grażyna Lisowska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

mgr Bożena Litwin-Żelazko -  historia, WOS

mgr Ilona Janik – matematyka

mgr Iwona Jarząbek – język polski, logopeda

mgr Anna Jedynak - bibliotekarz

mgr Edyta Matuszczak -  język polski, WDŻR

mgr Żaneta Mazur-Nowak - język angielski

mgr Aleksandra Nanys-Czornik - język angielski, rewalidacja

mgr Agnieszka Mitura-Bagińska - plastyka, wychowawca świetlicy

mgr Anna Nowak – pedagog szkolny,

mgr Renata Osuchowska - język niemiecki, informatyka, zajęcia techniczne

mgr Renata Pikiewicz -  rewalidacja, nauczyciel wspomagający, WDŻR

mgr Krystyna Piotrowska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

mgr Zbigniew Piotrowski - geografia

ks. mgr Mirosław Polak- religia

mgr Jolanta Prusaczyk -język polski

mgr Monika Rokosa - edukacja wczesnoszkolna

mgr Brygida Ryba - edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Skórniewska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Edyta Sobczak – wychowawca świetlicy

mgr Ewa Synkiewicz  - muzyka, wychowawca świetlicy

mgr Bożena Synowicz - język polski

mgr Elżbieta Szurgot - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

mgr Elwira Jędrecka - chemia, fizyka

s. mgr Joanna Welz - religia

mgr Anna Wolna - matematyka, przyroda

mgr Ewa Wołowczyk - edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Ziętal - wychowanie fizyczne

mgr Agnieszka Janik - edukacja wczesnoszkolna

              

Pracownicy niepedagogiczni:

Bożena Kozak- sekretarz szkoły (budynek przy ul. Sienkiewicza 8)

Ewa Korbel - pielegniarka szkolna

 

Pracownicy obsługi:

Magdalena Bereszko - intendentka

Robert Biś - strażnik ruch drogowego

Wiesław Góździk - konserwator

Małgorzata Kicińska - sprzątaczka

Wiesława Krawczyk - sprzątaczka

Ewa Kobis - pomoc kucharki

Renata Marchewka - sprzątaczka

Beata Ptak - kucharka

Bożena Roczkowska - sprzątaczka

Agnieszka Toll - sprzątaczka

Bożena Wilk - sprzątaczka

Olga Zajder - sprzątaczka

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny