Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolne w konkursie plastycznym - Michał Krygier -kl. Ia, Filip Pasieka kl.Ia, Hanna Kukuła kl. I b , Adam Juźwik -kl. IIa, Lena Michalicka - kl. IIb, Antoni Dobiech- kl.IIc,
  • Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik '' dla Laury Rybak- kl.IIc, wyróżnienie - Sylwia Kluźniak -kl.IIb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego organizowanym przez ZS w Hutkach pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach - Maciej Stępień kl. IIIB (gimnazjum)
  • I miejsce w Konkursie Fotograficznym pt. "Miejsca Pamięci Narodowej w Powiecie Częstochowskim" zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Nasza Gmina Blachownia" - Aleksandra Parkitna, II miejsce - Amelia Stolarska, III miejsce - Weronika Polaczek. Wyróżnienia - Karolina Bekus, Bartosz Kościański.
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Łojkach – Karolina Bekus kl. IIIB (gimnazjum), wyróżnienie – Nikola Kot kl. VB
  • II etap  Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych na terenie diecezji częstochowskiej – Przemysław Kaleta, Wiktor Tuczapski
  • II etap  Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego -  Maciej Stępień  kl. IIIB (gimnazjum)
  • I miejsce  w Gminnym Konkursie Ortograficznym -  Nina Majda  kl. VIIIB
  • III miejsce  w Regionalnej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia – Nina Majda  kl. VIIIB
  • Wyróżnienie w Powiatowym Turnieju Wiedzy „Po rozum do głowy” – Martyna Nawara, Dominika Kacprzyk

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2018/2019

  • V miejsce  dziewcząt, VI miejsce chłopców – Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych
  • V miejsce dziewcząt, IV miejsce, chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych
  • VI – VII miejsce chłopców  – Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców
  • V – VI miejsce chłopców    -  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce - Powiatowy Turniej Duetów Tanecznych kl. VII-VIII
  • I miejsce - Powiatowy Turniej Duetów Tanecznych kl. IV-VI
  • II miejsce - Powiatowy Turniej Duetów Tanecznych kl. VII-VIII kat. Disco
  • II miejsce - Powiatowy Turniej Duetów Tanecznych kl. IV-VI kat. Cheerleaders
  • II miejsce – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa ZMW w Boronowie
  • II miejsce – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z Okazji Dnia Niepodległości w Boronowie
  • II miejsce – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora SP w Konopiskach
  • I miejsce – Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt „Gwiazdka na Sportowo” – organizator Starostwo Częstochowskie
  • I miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców – Mini  Mistrzostwa Siatka Klubowa w Częstochowie
  • I miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „TepiX Cup” – Blachownia
  • I miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej. Szkołę reprezentowali: Bartosz Kmieć, Łukasz Pasieka, Oskar Pawlak, Jan Sienkiewicz, Igor Kołaczyk, Adam Ziętal, Kacper Góździk.

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  • Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET 2018 - Mateusz Wypart i Dawid Sikora
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat "Moja ulubiona książka" (oddziały gimnazjalne) - Kacper Ratajczak, II miejsce - Paulina Ochenduszka i Weronika Polaczek, III miejsce - Marta Skęda i Julia Rak

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej (oddziały gimnazjalne) - Kacper Kościelniak II b
  • I miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym SPOSÓB NA NUDĘ? CZYTANIE!!! - drużyna szkoły: Oliwia Ujma, Wiktoria Stefanyszyn i Maks Famuła
  • I miejsce i tytuł „Małego Mistrza Ortografii 2018” - Natasza Stolarska (uczennica kl. III d SP nr 1), II miejsce - Helena Borkowska (uczennica kl. III b SP nr 1), III miejsce - Zofia Bojarska (uczennica kl. III d SP nr 1)  w Gminnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Mały Mistrz Ortografii 2018″:
  • Laureat Powiatowego Konkursu z Geografii dla klas VII - Julia Pacyna kl. VII a  
  • I miejsce w III Międzypowiatowym Konkursie Anglojęzycznym - Martyna Szczawińska - Frączek kl. VII   
  • Wyróżnienia  w XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK - Antoni Dobiech (I c), Wojciech Seta (III c), Natasza Stolarska (III d)
     

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  • I miejsce indywidualnie: Kacper Obrzut  w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym
  • III miejsce indywidualnie: Kacper Obrzut  w Igrzyskach Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym
  • III miejsce indywidualnie: Oskar Wolski w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym
  • II miejsce indywidualnie: Paulina Galon w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym
  • II miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym (Paulina Galon, Marta Zawis, Julia Fijałkowska, Aleksandra Toll, Amelia Karbownik, Martyna Nawara, Wiktoria Jędrzejczyk)
  • II miejsce: w Igrzyskach Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym (Paulina Galon, Marta Zawis, Julia Fijałkowska, Aleksandra Toll, Nadia Kożuch, Martyna Szot, Aleksandra Kamińska)
  • I miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym (Kacper Obrzut, Oskar Dębski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer, Oskar Wolski, Filip Kabała, Adrian Ziętal)
  • II miejsce: w Igrzyskach Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym (Kacper Obrzut, Oskar Dębski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer, Oskar Wolski, Filip Kabała, Adrian Ziętal)
  • II miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych (Martyna Nawara, Nadia Gębuś, Julia Szyja, Marta Zawis, Martyna Szot, Wiktoria Rokosa, Łucja Bojczuk)
  • IV miejsce: w Igrzyskach Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych (Martyna Nawara, Nadia Gębuś, Julia Szyja, Marta Zawis, Martyna Szot, Marcelina Piśniak, Łucja Bojczuk, Aleksandra Kamińska)
  • IV miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych (Kacper Obrzut, Oskar Dębski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer, Filip Kabała, Adrian Ziętal, Jakub Maszewski)
  • IV miejsce: w Igrzyskach Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych(Kacper Obrzut, Oskar Dębski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer, Filip Kabała, Adrian Ziętal, Jakub Maszewski)
  • I miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce siatkowej (Paulina Galon, Marta Zawis, Nadia Kożuch, Oliwia Zimońska, Oliwia Białek, Wiktoria Rokosa, Julia Szyja, Wiktoria Stawicka, Apolonia Burzyńska)
  • III miejsce: w Igrzyskach Dzieci 1/4 Finału Wojewódzkiego w piłce siatkowej (Paulina Galon, Marta Zawis, Nadia Kożuch, Oliwia Zimońska, Oliwia Białek, Wiktoria Rokosa, Julia Szyja, Wiktoria staw3icka, Apolonia Burzyńska, Amanda Kożuch)
  • I miejsce: w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce siatkowej plażowej (Paulina Galon, Marta Zawis)
  • w XII Powiatowm Turnieju Szkolnych Zespołów Cheerleaders uczniowie naszej szkoły zdobyli:
  1. I miejsce - Formacje szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne   
  2. III miejsce - Formacje szkoły podstawowe klasy I-III  
  3. II miejsce - Formacje szkoły podstawowe klasy IV-VI  
  4. I miejsce - Mini formacje szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne
  5. III miejsce - Mini formacje szkoły podstawowe                        
  • I miejsce drużyna chłopców (Adrian Ziętal, Kacper Obrzut, Oskar Dębski, Marcel Lankamer, Filip Kabała, Oskar Wolski, Cyprian Ordon), II miejsce drużyna dziewcząt (Paulina Galon, Julia Fijałkowska, Wiktoria Jędrzejczyk, Amelia Karbownik, Martyna Nawara, Aleksandra Toll, Marta Zawis) w Powiatowych Zawoda w Czwórboju Lekkoatletycznym
  • I miejsce w Międzypowiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości w Boronowie

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny