Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

Zajęcia pozalekcyjne (ul. Sienkiewicza)

LP RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL KL DZIEŃ /GODZINA SALA UWAGI
1 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka J. Zacharska 5abcd czwartek 13.40-14.25 7  
2 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka J. Zacharska 6d wtorek 12.35-13.20 7  
3 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka J. Zacharska 6abc poniedziałek 13.40-14.25 7  
4 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka J. Zacharska 7abc poniedziałek 14.35-15.20 7  
5 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka A.Wolna 6a wtorek 8.00-8.45 19  
6 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka A.Wolna 6d wtorek 12.35-13.20 19  
7 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka A.Wolna 8c czwartek piątek 8.00-8.45 19  
8 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka K. Kukulski 8a czwartek 14.35-15.20 34  
9 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka I. Janik 8b środa 14.35-15.20 7  
10 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski D. Kieszczyńska-Piekarska 8b poniedziałek 14.35-15.20 32  
11 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski D. Kieszczyńska-Piekarska 6ab poniedziałek 12.35-13.20 42  
12 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski M.Kukulska 5bcd poniedziałek 13.40-14.25 36  
13 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski M.Kukulska 6c wtorek 13.40-14.25 36  
14 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski M.Kukulska 7ab wtorek 14.35-15.20 36  
15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski M.Kukulska 4a, 5a czwartek 8.00-8.45 36  
16 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski J.Prusaczyk 6d czwartek 8.00-8.45 24 co 2 tydzień
17 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski J.Prusaczyk 8ac środa 14.35-15.20 24
18 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski J.Prusaczyk 8a poniedziałek 14.35-15.20 24 co 2 tydzień
19 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - j. polski J.Prusaczyk 8c środa 14.35-15.20 24
20 Terapia dla dyslektyków B.Synowicz   wtorek 14.35-15.20 38  
21 Terapia dla dyslektyków B.Synowicz   środa 13.40-14.25 38  
22 Terapia dla dyslektyków I.Głowacka   wtorek 14.35-15.20 24  
23 Innowacja przyrodnicza O. Ciekot 5b wtorek 13.40-14.25 2  
24 Innowacja przyrodnicza O. Ciekot 5b środa 8.00-8.45 2  
25 Chór E. Synkiewicz   poniedziałek 14.35-16.15 23  
26 Chór E. Synkiewicz   wtorek 13.40-15.20 23  
27 Zajęcia rozwijajace zainteresowania geograficzne Z. Piotrowski 5,6 środa 13.40-14.25 35  
28 Zajęcia rozwijajace zainteresowania geograficzne Z. Piotrowski 7,8 czwartek 13.40-15.20 35  
29 Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne B. Litwin-Żelazko   wtorek 8.00-8.45 37  
30 Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne B. Litwin-Żelazko   czwartek 13.40-14.25 37  
31 SKS B. Albrycht   wtorek 13.40-15.20    
32 SKS A. Ziętal   poniedziałek   hala  
33 SKS A. Ziętal   czwartek 13.40-15.20 hala  
34 SKS A. Kuzior   czwartek 14.35-15.20    
35 SKS A. Kuzior   piątek 13.40-14.25    

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny