Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH

Utworzono dnia 31.10.2019

24 października w Hali OSiR odbyła się kolejna edycja GMINNEGO TURNIEJU DWÓJEK SIATKARSKICH. Wystąpiła w nim rekordowa liczba 166 zawodniczek i zawodników (83 pary) ze wszystkich szkół z terenu naszej Gminy. Turniej zorganizowany został przez UKS Gimnazjum oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Blachowni.
Serdecznie dziękujemy Nauczycielom WF z blachowniańskich szkół, którzy zechcieli odpowiedzieć na nasze zaproszenie. Ogromne podziękowania należą się również naszym Absolwentom: Wiktorii, Ninie, Weronice, Martynie, Eli, Kacprowi, Filipowi i Kacprowi, którzy pełnili funkcję sędziów oraz Paulinie za pracę w sekretariacie zawodów .
Nagrody ufundował Pan Dyr. Andrzej Guła, który wręczał je wraz z Panem Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Sebastianem Cierpiałem.
Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta klasy I-III:
1. Cierpiał /Siedlanowska
2. Góździk/Zasada
3. Krygier/Białek
4. Kożuch /Dudek
Chłopcy klasy I-III:
1. Pawlikowski/Świerczyński
2. Piekarski/Kmieć
3. Szkurłat/Dusiński
4. Blada/Mazur
Dziewczęta klasy IV-VI:
1. Kożuch/Burzyńska
2. Zimońska/Siudeja
3. Nowińska/Jelonek
4. Kożuch/Kożuch
CHŁOPCY klasy IV-VI:
1. Bącal/Bochenek
2. Kasprzyk/Gembuś
3. Mszyca/Albin
4. Ratajczak/Krawczyk
Dziewczęta klasy VII-VIII:
1. Galon/Rokosa
2. Wójcik/Gwiździńska
3. Zawis/Szyja
4. Sikora/Chałupniczak
CHŁOPCY klasy VII-VIII:
1. Frączak/Siwczyński
2. Adamczyk/Giszterowicz
3. Ordon/Maszewski
4. Brądel/Mika
Uhonorowani zostali także najmłodsi uczestnicy turnieju: Nikolka Musiałczyk i Pawełek Nierobiś.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom .
Dziękujemy OSiR w Blachowni za możliwość rozegrania zawodów.

Dwójki Siatkarskie

Utworzono dnia 31.10.2019, 15:19

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny