Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1

Biegi Przełajowe w Konopiskach

Utworzono dnia 24.09.2019

Dnia 17.09.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych PZ LZS oraz Drużynowych Biegów Przełajowych PSZS. Zawody odbywały się w Konopiskach. Chłopcy startowali na dystansie 1000m, dziewczęta 800m.
W biegach indywidualnych  I miejsce w Igrzyskach Dzieci (ur. 07 i młodsi) zajął Adrian Ziętal, III miejsce Bartosz Maszewski, III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (ur. 05-06) zajął Kacper Obrzut.
Drużynowo najlepiej zaprezentowała się grupa najstarszych dziewcząt w składzie: Amelia Karbownik, Nadia Gębuś, Nadia Strózik, Wiktoria Jędrzejczyk, Wiktoria Bajor zdobywając I miejsce. Równie dobrze wypadła młodsza drużyna dziewcząt w składzie: Lena Antczak, Emilia Antczak, Natalia Modrzejewska, Aleksandra Kowasz, Aleksandra Toll, Nadia Kożuch zdobywając II miejsce.
Także drużyny chłopców zdobyły miejsca na podium. Młodsza drużyna w składzie Adrian Ziętal, Adam Ziętal, Bartosz Maszewski, Paweł Toll, Jakub Biernacki zdobyła III miejsce. Na tym samym III miejscu sklasyfikowali się chłopcy starsi w składzie Kacper Obrzut, Jakub Maszewski, Jan Kotlicki, Wiktor Tuczapski, Oskar Wolski.